Tapeta dziecięca w wróżki śliwkowe tło z beżowymi paskami
Cena regularna:
166,00 zł
Promocja trwa do 30 kwietnia 2026
towar niedostępny
Opis
Tapeta dziecięca w wróżki na śliwkowym tle z beżowymi paskami to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś bardziej wyjątkowego niż klasyczne, jasne wzory. To tapeta, która od razu buduje klimat wnętrza - przytulny, spokojny i lekko bajkowy.
Śliwkowy odcień tła jest delikatnie przygaszony, dzięki czemu nie jest krzykliwy, a raczej wprowadza do wnętrza miękkość i głębię. Na tym tle jasne, pastelowe wróżki pięknie się wyróżniają i sprawiają wrażenie, jakby delikatnie unosiły się w przestrzeni.
Czy ciemniejsze tło sprawdzi się w pokoju dziecka?
Tak - dzięki zgaszonemu odcieniowi i jasnym elementom wzoru całość pozostaje lekka i przyjazna. To dobry wybór, jeśli chcesz dodać wnętrzu charakteru, ale bez efektu przytłoczenia.
Dolna część tapety to beżowe paski o szerokości około 3 cm, które tworzą efekt lamperii lub sztukaterii. Dzięki temu ściana wygląda bardziej dopracowanie, a Ty nie musisz dodatkowo malować ani dzielić przestrzeni.
Co wyróżnia tę tapetę?
-
dwudzielny wzór z efektem lamperii
-
przydymione, eleganckie tło w odcieniu śliwki
-
pastelowe, lekkie wróżki
-
gotowy efekt dekoracyjny bez dodatkowych prac
Wróżki mają około 10 x 14 cm, dzięki czemu są dobrze widoczne, ale nie dominują wnętrza. Całość jest spójna i harmonijna - idealna do pokoju dziecka.
Do jakich wnętrz pasuje?
Tapeta świetnie sprawdzi się:
-
w pokoju dziewczynki
-
jako ściana za łóżkiem
-
w połączeniu z jasnymi, beżowymi lub białymi meblami
Tapeta dziecięca w wróżki na śliwkowym tle z beżowymi paskami to idealny wybór, jeśli chcesz stworzyć przytulne, eleganckie wnętrze z nutą magii.

Tapeta podzielona na pasy (bryty). Komplet podstawowy zawiera 1 bryt. Zamów tyle brytów, ile potrzebujesz na wymiar Twojej ściany.
- Wysokość: 280 cm
- Szerokość: 50 cm
Czyli pasy, które nadają się do każdego standardowego mieszkania – spadów mamy maksymalnie 20 cm na wysokość.
Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, niedoszacować, przeoczyć.
Wąskie pasy tapety (50 cm) gwarantują to, że tapetę dopasujemy prawie idealnie do szerokości ściany. A zapętlony wzór –każdy z pasów wygląda identycznie – sprawia, że elementy wzoru idealnie układają się na ścianie, jeśli kleimy tapetę od sufitu (oczywiście na ścianie bez skosów. Dzięki temu nadwyżek materiału jest naprawdę niewiele.

Dane techniczne:
Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapetę drukujemy w pasach szerokości 50 cm, które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA (polecamy ten od firmy Flugger, fantastyczny! – to nie jest reklama, sami używaliśmy produktów kilku producentów i ten ma świetną konsystencję, bardzo ułatwia montaż.)
Uwaga!!!
przed naklejeniem tapety -i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.
WAŻNE-ZMIERZ DOKŁADNIE ŚĆIANĘ !!!
należy dokładnie zmierzyć wymiary ściany, na której ma być położona tapeta. Bryty z jednego zamówienia są drukowane jednocześnie przy jednakowych parametrach druku. Ewentualne domówienie kolejnych fragmentów tapety na tą samą ścianę w późniejszym terminie ( w kolejnym zamówieniu) wiąże się z ryzykiem wystąpienia różnic w odcieniach i kolorach ( będzie to oddzielny wydruk). Takie różnice nie podlegają ewentualnym reklamacjom.